המוצרים שלנו

»

ספרים בכריכה רכה / קשה

»

הדפסת ספרים – כל הפתרונות במקום אחד

חברת "דפוס העיר העתיקה" מתמחה בהדפסת ספרים ואנחנו עובדים גם בדפוס דיגיטלי וגם בדפוס אופסט. למטרות הדפוס הדיגיטלי אנחנו מחזיקים במדפסת המתקדמתHP INDIGO 10000. אנחנו עובדים עם לקוחות גדולים, כגון משרדים וממשלתיים ו-"צומת ספרים", וגם עם לקוחות פרטים המעוניינים בהדפסת ספר בכמות קטנה להפצה מצומצמת יחסית. אנחנו בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע להדפסת ספרים ולעיצוב ספרים ומאגדים למעשה את כל הפתרונות וכל השירותים תחת קורת גג אחת: קדם דפוס, הדפסה, גימורים, השבחות, למינציה, כריכה, הטבעה – וכו'.

דפוס דיגיטלי ודפוס אופסט

החברה שלנו יכולה להדפיס בטכנולוגיית אופסט הוותיקה והפופולארית ובטכנולוגיה דיגיטלית עדכנית וחדישה. דפוס דיגיטלי בריא לסביבה ומתאים יותר להיקפי הדפסה נמוכים. ניתן להדפיס באופן מיידי ומהיר, והמחיר נמוך כשמדובר בכמויות הדפסה לא גדולות. 

דפוס אופסט מתאים להדפסה בכמויות גדולות, ובמצב כזה גם מהווה אופציה משתלמת יותר מבחינה כלכלית. שתי השיטות מדפיסות באיכות גבוהה מאוד, ואיכות התוצר יותר תלויה בציוד מאשר באיזו טכנולוגיה נבחר, למרות שלדפוס אופסט יש יתרון קל מהבחינה הזאת. בכל אופן, אין סיבה שתהיו טרודים בשאלת איזו טכנולוגיה לבחור. כל שעליכם לעשות הוא לומר לנו באיזה היקף הדפסה מדובר ומה אתם רוצים להשיג – ואנשי המקצוע המומחים והמנוסים שלנו כבר ידעו על מה להמליץ ומה לעשות.

כריכות וספרים מכל הסוגים

אנחנו כורכים כריכה קשה, כריכה רכה, כריכת עוקדן, כריכת סיכות וכריכה ספירלית. מעבר לכך, נוכל להדפיס בשבילכם כל סוג של ספר שתרצו להדפיס – ספרי לימוד, ספרי ילדים, ספרי מחזור, ספרים לקהל הרחב, ספרי עיון, ספרי קודש, אנציקלופדיות – ועוד. בכל אופן, הגעה אלינו ועבודה איתנו תיתן לכם מענה לכלל השירותים שתצטרכו בדרך להדפסת הספר שלכם. 
חברת "דפוס העיר העתיקה" היא מהחברות הדפוס הותיקות בארץ ומעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר שניתן למצוא. התפתחנו עם השנים מבית דפוס קטן לחברה המעסיקה עשרות עובדים, אך אנו עדיין מקפידים על שירות אישי ובלתי אמצעי. אם אתם מעוניינים בהדפסת ספרים ובעיצוב ספרים, ניתן ליצור איתנו קשר במספר טלפון 02-6661999 או דרך טופס יצירת קשר באתר.

 

דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...