מאמרים »

מהי הדפסה דיגיטלית ומהן יתרונותיה?

מהי הדפסה דיגיטלית ומהן יתרונותיה?

חברת "דפוס העיר העתיקה" הינה מחלוצות תחום ההדפסה הדיגיטלית בישראל ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברות HP ו-SCODIX. באמתחתנו מכשור דיגיטלי מתקדם, לרבות מדפסת HP INDIGO 10000. הדפסה דיגיטלית היא הדפסה ידידותית לסביבה וידידותית למשתמש. היא מהירה, מכיוון שהיא מדלגת על מספר תהליכי קדם דפוס שהכרחיים בדפוס אופסט. מדובר בתחום חדש יחסית, שצובר תאוצה ועתיד להמשיך להתפתח. אין ספק שהדפסה דיגיטלית, כמו תחומים רבים אחרים, היא העתיד של עולם הדפוס. 

מתי נשתמש בהדפסה דיגיטלית?
הדפסה דיגיטלית חסכונית במיוחד כשמדובר בכמויות הדפסה לא גדולות, ולמעשה היא מצטיינת כשמדובר בהדפסה של מספר קטן של עותקים. היא אידיאלית לאנשים פרטיים ולבתי עסק קטנים ובינוניים, אך לא רק. 
מדובר בהדפסה ישירה מקובץ דיגיטלי, וכך למעשה בלחיצת כפתור ניתן להדפיס כל מה שנרצה. מדובר בטכנולוגיה מהירה, נוחה וזמינה, שחוסכת מספר שלבי הכנה מקדימים ביחס לטכנולוגיות אחרות. אין צורך להתעסק בנפט או לנקות את המדפסת, מה שמקל מאוד על השימוש והופך אותו לסטרילי ונעים. יתרון נוסף של הדפסה דיגיטלית הוא שניתן בהדפסה אחת להדפיס מספר דברים שונים, ובכך לבצע למעשה שינויים בין הדפים המודפסים, לרבות שינויים סמנטיים בלבד. 

מה ניתן להדפיס בהדפסה דיגיטלית?
הדפסה דיגיטלית זמינה לכמעט כל צורך: הדפסת לוחות שנה, הדפסת ספרים, הדפסת פליירים, הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסת הזמנות לאירועים, הדפסת חוברות ועלונים – ועוד. 

הדפסה מרגע לרגע
אם יש צורך בהדפסה דחופה יחסית או בהדפסה מרגע לרגע, הדפסה דיגיטלית היא בהחלט הדרך הזריזה והיעילה ביותר להדפיס. הלקוח יוכל להגיע לבית הדפוס עם הקבצים הרלוונטיים וההדפסה תתבצע ישירות מהמחשב. הוא יוכל לצאת עם ההדפסות שאותן הוא צריך תוך פרק זמן קצר מאוד. מדובר בכלי מצוין לבעלי עסקים שנתקלים לפתע בעבודה שהם לא צפו אותה מבעוד מועד. 

חברת "דפוס עיר העתיקה" קיימת משנת 1969, התפתחה והתרחבה באופן משמעותי עם השנים וכיום משתפת פעולה עם ענקיות דפוס דיגיטלי ברחבי העולם. ניתן לקרוא יותר אודותינו בקישור. אם אתם מעוניינים בהדפסה דיגיטלית, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 02-6661999 או דרך האתר.

חוות דעת
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י נושא זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת לנושא מהי הדפסה דיגיטלית ומהן יתרונותיה?
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...