המוצרים שלנו

»

לוחות שנה

»

הדפסת לוח שנה למטרות שונות

תמיד טוב שיש לוח שנה בהישג יד. זה נכון גם לבתים פרטיים וגם לעסקים. חברת "דפוס העיר העתיקה" מדפיסה לוחות שנה לעסקים ולוחות שנה לכל דורש כבר שנים רבות. אנחנו עובדים גם בדפוס אופסט וגם בתחום דיגיטלי. לרוב כשמדובר בכמויות הדפסה קטנות, עדיף להשתמש בדפוס דיגיטלי שהוא מהיר, נקי וזול יותר בכמויות שכאלה. לוח שנה יכול להיות מעוצב בדרכים שונות ולכלול תמונות שונות, תאריכים מיוחדים, נושאים מגוונים וכל דבר שתראו לנכון לכלול בו ויזכיר לכם את מה שחשוב לכם או את מה שאתם אוהבים. 

לוחות שנה לעסקים
עסקים המעוניינים לתחזק את הקשר עם הלקוחות שלהם, יכולים להדפיס כמות גדולה של לוחות שנה ולשלוח ללקוחות שלהם כמתנה. זאת דרך טובה להזכיר להם שאתם קיימים, שאתם זוכרים אותם בעצמכם ושהם חשובים לכם. לוח שנה לעסקים יכול להוות סוג של כרטיס ביקור לעסק, הרי הלקוח נחשף אליו כל הזמן, ולוח השנה יכלול את הפרטים שלכם, את מי שאתם ואת השירותים שאתם מספקים. זאת דרך נוספת, חכמה ועקיפה למתג את עצמכם ולהציג את עצמכם באופן שאתם רוצים. כמובן שאת לוח השנה ניתן להעניק לכל אדם שרוצים לשמור איתו על קשר, ולא רק ללקוחות העסק. אפשר לתת אותו גם כשי לחג לעובדים או לבתי עסק אחרים שיש לכם שיתוף פעולה עימם.  

הדפסת לוח שנה בעיצוב אישי
אתם מוזמנים להגיע אלינו עם הרצונות והצרכים שלכם ונדע להתאים לכם את ההדפסה היעילה ואיכותיות ביותר. לוח שנה יכול לכלול כל פרט שתרצו, כל עיצוב שתרצו, יכול לכלול תאריכים חשובים, הרמזים ליצירות ספרותיות ואמנותיות, ציטוטים נבחרים, תמונות בעלות ערך רגשי – ועוד. 

אנחנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות במשק. מאנשים פרטיים המעוניינים להדפיס דבר-מה בכמויות קטנות, ועד למשרדים, חברות וארגונים, לרבות משרדי ממשלה, המעוניינים להדפיס בקנה מידה גדול. אנחנו מציעים את כל השירותים הרלוונטיים להדפסה וכלה בכל השלבים עד ליצירת המוצר המוגמר. אם אתם מעוניינים בהדפסת לוח שנה, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 02-6661999 או דרך טופס יצירת קשר באתר ונעזור לכם בהקדם.

דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...