מאמרים »

חברת דפוס "דפוס העיר העתיקה"

חברת דפוס "דפוס העיר העתיקה"

החברה שלנו נוסדה לאחר מלחמת ששת הימים והיא למעשה העסק היהודי הראשון שהוקם בעיר העתיקה בירושלים, ועל כן הוא היסטורי גם מהבחינה הזאת. אנחנו דוגלים בכך שחברת הדפוס שלנו תיתן מענה שלם לכל צורכי הלקוח תחת קורת גג אחת, כך שהוא לא יצטרך להשתרך ולתזז את עצמו בין חברות שונות. כל השלבים הרלוונטיים לעיצוב ולדפוס ניתן למצוא אצלנו: גרפיקה, קדם דפוס, הדפסה, גימורים, השבחות, למינציה, כריכה, הטבעה - וכו'. אנחנו עובדים עם החברות הגדולות במשק, לרבות משרדי פרסום, רשתות ספרים ומשרדי ממשלה, וגם עם לקוחות פרטיים וכל מי שמעוניין בהדפסה בכמות כזאת או אחרת.

איך בוחרים חברת דפוס?
החברה שתבחרו בה תשפיע רבות על איכות התוצר. אם אתם מעוניינים בהדפסת ספרי קודש, כמובן שיש משמעות רבה לעבודה קפדנית ומדוקדקת של אנשי מקצוע. אם מדובר בהדפסת ספרים למטרות מסחריות ובהיקפים גדולים, כמובן שעבודה נכונה תבטיח שהכריכה תחזיק, שהעיצוב יהיה מושך, שההדפסה לא תיקח זמן רב מדי, שאיכות חומרי הגלם תהיה גבוהה ושאיכות ההדפסה תהלום את העלות. כשמדובר בנושא כה מקצועי, פרקטי וטכני כמו דפוס, חשוב מאוד לבחור חברת דפוס שעושה את זה כבר שנים רבות ושהיכולות של אנשי המקצוע שהיא מעסיקה כבר הושחזו במרוצת הזמן פעמים רבות.

שירות לקוחות אישי
כמובן שיש משמעות גם לשירות שתקבלו בחברת דפוס. כמו בכל פנייה לגורם מקצועי, שירות לקוחות קשוב ומענה מהיר ויעיל מועילים מאוד ללקוח ומשפרים את חווית הרכישה שלו. העבודה שהחברה שלנו עובדת עם הגורמים הגדולים במשק על פני שנים רבות, אינה מונעת מאיתנו לשמור על יחסי אנוש גבוהים ושירות לקוחות נפלא – אצלנו אין דבר כזה "לקוחות קטנים".

דפוס דיגיטלי
בידינו מדפסת HP INDIGO 10000 – מדפסת דיגיטלית מתקדמת ועדכנית. ניתן להדפיס בה עטיפות, ספרים, ברושורים, פולדרים – ועוד. בנוסף, החברה שלנו בעלת שיתופי פעולה עם ענקיות הדפסה דיגיטליות כגון HP ו-SCODIX. דפוס דיגיטלי הוא מהיר, נקי ואיכותי, וכמובן שיש לנו אפשרות להדפיס גם הדפסת אופסט.

חברת דפוס "דפוס העיר העתיקה" תשמח לתת לכם מענה שלם ומקיף לכל צורכי הדפוס שלכם. ניתן לקרוא עלינו עוד כאן וליצור קשר במספר 02-6661999.

חוות דעת
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י נושא זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת לנושא חברת דפוס "דפוס העיר העתיקה"
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...