המוצרים שלנו

»

סוגי כריכות לספרים

מחלקת הכריכייה של "דפוס העיר העתיקה" יודעת לכרוך ספרים ומוצרי דפוס אחרים בכל אופן שתרצו: כריכה קשה, כריכה רכה, כריכת סיכות, כריכת עוקדן וכריכה ספירלית. בהתאם לסוג המוצר ובהתאם לצרכים שלכם, נדע להתאים לכם את הכריכה המתאימה ובמידת הצורך לא רק לכרוך, אלא גם לעצב את הכריכה באופן קריאייטיבי, על ידי מיטב המעצבים שיש לנו במחלקת הגרפיקה. כריכות ספרים הן בעלות חשיבות גבוהה מאוד בהליך עיצוב והדפסת הספר, וחשוב לדעת לבחור את הכריכה הנכונה ולעצב אותה באופן שימשוך את קהל היעד לבחור בספר המדובר.

חשיבות הכריכה
בעיקר כשמדובר בספרים להפצה מסחרית, השוק הוא תחרותי וההיצע גדול - לפעמים אף יותר מהביקוש. כריכה מעוצבת תוכל למשוך את האדם המתעניין ברכישת ספר בדיוק למקום שאתם רוצים – הספר שלכם. זוהי דרך "למתג" את הספר ולהעניק לו נראות ובולטות מיוחדת. חשוב כמובן שהכריכה תהיה תואמת לתוכן הספר עצמו, הן מבחינת צבעים, הן מבחינת איורים והן מבחינת אווירה כללית, על מנת שלא ליצור דיסוננס מבלבל בקרב הקוראים. 

כריכות בעיצוב אישי
כל שעליכם לעשות הוא להגיע אלינו עם החומר הרלוונטי ונדאג להתאים לכם את הכריכה שתתאים למוצר הדפוס שלכם, תשמור עליו וגם תעניק לו פן אסתטי וויזואלי מעניין. כל ספר נכרך באופן שונה ובהתאם לפרמטרים טכניים שונים. כריכה רכה היא כריכה זולה יחסית מבחינת מחיר, ומחזיקה פחות זמן מאשר כריכה קשה שעולה יותר אך מחזיקה זמן רב יותר. כריכת סיכות היא כריכה שמתאימה לרוב לחוברות ולגיליונות קצרים וכוללת קיפול והידוק סיכות. לכן חשוב להיוועץ באנשי מקצוע שבקיאים ברזי הדפוס והכריכה ויוכלו להתאים לכם את סוג הכריכה הנכון לספר שלכם. 

חברת "דפוס העיר העתיקה" תשמח לכרוך את מוצר הדפוס שאותו אתם רוצים לכרוך וכמובן גם להדפיס אותו, לעצב אותו ולעצב את הכריכה עצמה. אנחנו עובדים רק עם חומרי הגלם הטובים ביותר ומעסיקים צוות מומחה ומיומן. הכריכות שלנו כוללות את כל סוגי הכריכות ומחלקת הכריכייה תשמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור קשר במספר 02-6661999 או דרך פנייה באתר

דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...