מאמרים »

הדפסת ספרי קודש קפדנית ומעוצבת

הדפסת ספרי קודש קפדנית ומעוצבת

כל הדפסה מכבדת את בעליה, אך כשמדובר במוצר דפוס כה רגיש כמו הדפסת ספרי קודש, חברת "דפוס העיר העתיקה" גם ניגשת אליה בחרדת קודש. אנחנו עתירי ניסיון בכל הנוגע להדפסת ספרי קודש מכל הסוגים: תלמוד, תהילים, סידורים, הגדות של פסח, דברי הגות, ספרי תנ"ך – ועוד. גורמים רבים המעוניינים בהדפסה ובריכה של ספרי קודש פונים אלינו חדשות לבקרים, ואנחנו דואגים לתת להם מענה שלם, מדויק ואיכותי, תוך הפנמה מוגברת של חשיבות התהליך. המחלקות השונות של החברה מנוסות בעבודה עם ספרי קודש ויודעות את המלאכה על בוריה.  

לשמור על המסורת

כשמדובר בהדפסת ספרי קודש, אין מקום לניסויים או להתנסויות מקוריות, אלא אם המזמין מעוניין בעיצוב ובכריכה מעט פחות סטנדרטיים. כמובן שבמצב כזה, נוכל בתיאום מלא איתו להתאים לו פתרון שיענה על צרכיו ורצונותיו. 
מעבר לכך, כאשר אדם פרטי או מוסד מסוים כגון בית כנסת או ישיבה מזמינים מאיתנו הדפסה, עיצוב וכריכה של ספרי קודש – יש לכך כללים ברורים שאי אפשר לסטות מהם. חשוב לשמור על המסורת וחברת "דפוס העיר העתיקה" כבר מנוסה מאוד בהדפסת ספרי קודש. ספרים אלו הם לרוב בעלי עיצוב שמרני מבחינת פונטים ומבחינת גרפיקה, ויש להקפיד שהספר ישמור על ארשת מכובדת ויתאים למוסד שבו הוא ישהה.  

למה לבחור בנו?

החברה שלנו קיימת כבר מאז שנת 1969 והתרחבה מאז למימדים משמעותיים. אנחנו עובדים עם משרדי ממשלה, לקוחות פרטיים, בעלי עסקים וחברות גדולות כגון "צומת ספרים". אנו מספקים תחת קורת גג אחת את כל השירותים הרלוונטיים לדפוס על סוגיו: גרפיקה, כריכה, למינציה, קדם דפוס, דפוס אופסט ודפוס דיגיטלי – וכו'.
יש לנו את המכשור המתקדם ביותר - גם כשמדובר בדפוס אופסט וגם כשמדובר בדפוס דיגיטלי. אנשי המקצוע שאנו מעסיקים הם הטובים והקפדניים בארץ בתחומם, עוסקים במלאכת הדפוס כבר שנים רבות, ועוסקים כל העת גם בהדפסת ספרי קודש מהחומרים הטובים ביותר ובאופן הקפדני והדקדקני ביותר - כראוי לספרים מסוג זה.

למידע נוסף אודותינו ניתן לבקר באתר שלנו ולהתקשר למספר 02-6661999. אנחנו ממוקמים בבית הדפוס 30, ירושלים, וניתן להגיע ולקבל שירות אישי ומענה שלם לצורכי הדפוס שלכם. 

חוות דעת
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י נושא זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת לנושא הדפסת ספרי קודש קפדנית ומעוצבת
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...