מאמרים »

הדפסת ספרים בכמויות קטנות וגדולות

הדפסת ספרים בכמויות קטנות וגדולות

בית דפוס מקצועי מדפיס ספרים ושלל מוצרי דפוס לכל המטרות, לכל סוגי הלקוחות ובכל הכמויות. החברה שלנו מתמחה בהדפסות ספרים, הדפסת ספר מחזור, הדפסת ספר אישי, הדפסת ברושורים, הדפסת לוחות שנה, הדפסת ספרי קודש, הדפסת יומנים, הדפסות לעסקים – ועוד. אנחנו עובדים גם עם חברות גדולות, כגון משרדי ממשלה, משרדי פרסום, "וואלה! שופס", "צומת ספרים" וגם עם כל אדם פרטי המעוניין בהדפסת ספרים בכמויות קטנות. אנו מאמינים שכל עבודה מכבדת את המזמין שלה ומכבדת אותנו. 

הדפסת ספר מחזור
חברת "דפוס העיר העתיקה" עובדת עם בתי ספר יסודיים, בתי ספר תיכוניים וגני ילדים רבים ודואגת לתת להם מענה שלם ומקיף לכל צרכי ההדפסה שלהם – לרבות הדפסת ספר מחזור. ספרי מחזור הם למעשה ספרי זיכרונות שהתלמיד יישא איתו לעד. מדובר במוצרי דפוס נוסטלגיים שאף אחד לא שוכח ותמיד אוהב לחזור ולעלעל בהם אחת לכמה זמן. חשוב שהם יהיו מעוצבים בצורה נאה ושהכריכה שלהם תהיה איכותית ותחזיק לשנים רבות. כמובן שבגלל השימוש ארוך הטווח, יש להשתמש בחומרי גלם איכותיים ובהדפסה איכותית במיוחד.  

הדפסת ספר אישי
יש לנו פינה חמה בלב להדפסות של ספרים אישיים - כל מה שפרטי, אישי וחשוב לאותו אדם שמזמין מאיתנו עיצוב והדפסה. אנחנו עובדים עם טכנולוגיות מתקדמות ונוכל להדפיס כל מה שעולה על דעתכם, כולל מוצרי דפוס לא סטנדרטיים. אם אתם רוצים להדפיס ספר אוטוביוגרפי, ספר זיכרונות, ספר שורשים, ספר מתכונים, ספרים להעניק במתנה למשפחה או ספר עלילתי שכתבתם – נשמח לעמוד לרשותכם ולהתייחס באופן מוקפד לכל עבודה, ובפרט כשהעבודה בעלת ערך רגשי בעבורכם. 

הדפסת ספרים בכמויות קטנות
הדפסת ספרים בכמות קטנה מתבצעת לרוב בטכנולוגיה של דפוס דיגיטלי, שמתאימה לכמויות הדפסה קטנות יותר, הן מבחינת מהירות והן מבחינת עלות. כמובן שאיכות ההדפסה תמיד נשארת גבוהה. תוכלו להתקשר אלינו או להגיע אלינו עם המידע והחומר הרלוונטי ומהר מאוד נדפיס לכם את מה שאתם רוצים להדפיס – מהקובץ במחשב היישר למדפסת ובלי שלבי קדם דפוס. 

בואו לבקר אותנו בבית הדפוס 30, ירושלים או התקשרו למספר 02-6661999. ניתן בינתיים להמשיך להתרשם מהעבודות שלנו כאן.

חוות דעת
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י נושא זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת לנושא הדפסת ספרים בכמויות קטנות וגדולות
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...