מאמרים »

הדפסת מוצרי דפוס מכל הסוגים

הדפסת מוצרי דפוס מכל הסוגים

קיימים מוצרי דפוס רבים שניתן להדפיס: קאפות, קנבסים, הזמנות לאירועים, חוברות ועלונים, לוחות שנה, ספרים בכריכות שונות, מוצרי פרסום, פולדרים, פוסטרים, פנקסים וניירת משרדית – ועוד. מחלקות הדפוס השונות שלנו יודעות לטפל ולהדפיס את כל המוצרים האפשריים ואנחנו מחזיקים הן בחומרי הגלם הטובים ביותר והן במכשור הטכנולוגי העדכני והאיכותי ביותר. 

כל השירותים במקום אחד
עבודה עם חברת "דפוס העיר העתיקה" מתחילה במחלקת ההזמנות, שתאסוף את כל המידע הרלוונטי מהלקוח באופן טלפוני או דרך דואר אלקטרוני. נוכל לשלוח אליכם גם נציג שטח, כך שהפגישה תהיה בנוחות המירבית מבחינתכם. משם נמשיך למחלקת הגרפיקה שתעצב לכם כל מה שברצונכם לעצב. כמובן שאם תבואו עם עבודות מעוצבות ומוכנות – נוכל לדלג על שלב הגרפיקה ופשוט לגשת למלאכת ההדפסה. 
לאחר מכן נעבור למחלקת קדם דפוס שמטפלת באופן ראשוני בעבודות שיש להדפיס. במחלקה יכינו העתקי שמש שיראו לכם כיצד תראה ההדפסה הסופית. לאחר מכן נעבור להדפסה בטכנולוגית אופסט או להדפסה דיגיטלית במחלקה הדיגיטלית. לבסוף נגיע למחלקת הכריכייה הקשה או הרכה, המשתרעת על פני 1,000 מ"ר ומסוגלת לייצר את כל סוגי הכריכה וכוללת מכשור מתקדם במיוחד בכל הנוגע לכריכה, חיתוך, קיפול, תפירה והדבקה. בתהליך נבקר במידת הצורך גם במחלקת הלמינציה ובמחלקת הטבעות.

מוצרי דפוס 
אם אתם צריכים להדפיס - אנחנו יכולים להדפיס בשבילכם. גם אם מדובר במטרה פרטית מצומצמת, וגם אם מדובר במטרות עסקיות רחבות יותר, חברת "דפוס העיר העתיקה" תוכל לבצע את העבודה ועל הצד הטוב ביותר. התרחבנו עם השנים, אבל אנחנו דואגים לטפל בכל הזמנה של כל לקוח מאלפי הלקוחות שלנו באופן האישי והמתחשב ביותר. 

אתם מוזמנים להתקשר אלינו או להגיע אלינו, להביא את החומרים ולספר לנו מהן המטרות שלכם. אם אתם רוצים להדפיס ספר, להדפיס לוח שנה לעסק, להדפיס כרטיסי ביקור, להדפיס חומר שיווקי ופרסומי לעסקים, להדפיס ניירת משרדים, להדפיס בונים למסעדות – הכל אפשרי. חומרי הגלם, המכשור וטכנולוגיות הדפוס שבהן אנחנו עובדים הם המתקדמות בעולם. ניתן ליצור איתנו קשר במספר 02-6661999 על מנת להתחיל בתהליך שיסתיים בהדפסה איכותית במיוחד. 

חוות דעת
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י נושא זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת לנושא הדפסת מוצרי דפוס מכל הסוגים
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...