מאמרים »

הדפסת יומנים מעוצבים

הדפסת יומנים מעוצבים

יומן הוא דבר חשוב לכל אדם שמעוניין לשמור על סדר בחייו הסואנים. הוא יעיל מאוד גם לאנשים פרטיים וגם לבעלי עסקים שרוצים לשמור על נראות גבוהה מול הלקוחות וכמובן על רמה גבוהה של יעילות וסדר. כבעל עסק או חברה, ניתן להדפיס ולעצב יומנים במטרה לחלק אותם לעובדים כמתנה לחג או לחלק ללקוחות, על מנת לשמר אותם ולהזכיר להם שאתם חיים ובועטים. מהבחינה הזאת מדובר בכלי שהוא גם כלי מיתוגי, ובו ניתן להכניס כל מידע על החברה ושירותיה, וגם כלי שיש בו פן משמעותי של שימור לקוחות. ניתן להזכיר דרכו ללקוח שאתם קיימים, שאתם קשובים ושכדאי לו להיות לקוח חוזר וקבוע שלכם. 

שלבי הדפסת יומנים
קודם כל, עליכם לדעת שהגעה אלינו לחברה תספק לכם מענה כולל ומקיף לכל הצרכים שלכם תחת קורת גג אחת. אם אתם מעוניינים בהדפסת יומנים, הדפסת ספרים, הדפסת לוחות שנה, הדפסת אלבומים וכל הדפסה אחרת – אנחנו מספקים את כל השירותים הרלוונטיים ולא תצטרכו לגשת לאף מקום אחר. מבחינת הדפסת יומנים, מחלקת הגרפיקה שלנו תוכל לעצב לכם יומן מעוצב, מחלקות הקדם דפוס והדפוס יוכלו לתכנן ולהדפיס אותו ומחלקת הכריכייה תוכל לכרוך אותו בכל סוג כריכה רלוונטי ליומנים. 

למי ניתן להעניק יומן?
אין גבול לשימושים של יומן. ניתן להעניק אותו כאמור ללקוחות החברה, ניתן להעניק אותו כמתנה לחג או כמתנה לכל סיבה אחרת לאנשים שאתם אוהבים, למנהלים ולעובדים של העסק או של החברה למען ייעול העבודה השוטפת שלהם – ועוד. לכל אחד יש שימוש ביומן שמאפשר לסדר ולנהל את הזמן באופן הטוב ביותר ועוזר לדאוג שלא תשכח שום מחויבות בדרך. יש לזכור שהעולם שבו אנו חיים הוא עולם דינאמי ולרוב האנשים יש מטלות רבות והתחייבויות רבות לעמוד בהן, ויומן יקל עליהם באופן משמעותי. 

חברת "דפוס העיר העתיקה" קיימת משנת 1969 והתרחבה עם השנים לחברת דפוס גדולה שמדפיסה את כל סוגי המוצרים ועונה על כל הצרכים של הלקוחות שלה. אנחנו עובדים עם לקוחות קטנים כגדולים ודואגים כל העת לשמור על איכות ביצוע גבוהה, גימור מרשים ושירות לקוחות אישי ופרטני. שיחת טלפון אחת למספר 02-6661999 או הגעה אלינו לבית הדפוס 30, ירושלים, תיתן לכם את כל המידע שלו אתם זקוקים. 

חוות דעת
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י נושא זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת לנושא הדפסת יומנים מעוצבים
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
דפוס העיר העתיקה - בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
מרכז הזמנות: 02-6661999
טלפון: 02-6661999 | כתובת: דפוס העיר העתיקה: בית הדפוס 30, ירושלים. 95483
תמחירן צביקה - טלפון: 02-6661943 | אימייל: zvi@ocp.co.il
מחלקה דיגיטלית - טלפון: 02-6661949 | אימייל: digi@ocp.co.il
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...